Dibujar y Colorear: La Vaca Lo dla Android

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Darmowa aplikacja dla systemu Android, stworzona przez Canciones Infantiles Toycantando.

Rysowanie i Kolorowanie: Krowa Lo to edukacyjna i zabawna aplikacja do rysowania dla małych dzieci. Jest przeznaczona dla dzieci w każdym wieku i może być używana jako interaktywna książka z wieloma zabawnymi postaciami.

Aplikacja zawiera ilustracje z różnymi motywami i postaciami, które pomogą dzieciom rozwijać wyobraźnię. Mogą one kolorować i rysować ilustracje, tworząc swoje własne rysunki i obrazy.

Aplikacja ma zabawny i edukacyjny design i została stworzona z myślą o dziecku, zapewniając mu prosty i intuicyjny design.

Postacie w aplikacji pochodzą z popularnych wierszyków i kreskówek, takich jak "Baba bina" i "Cucún cuyo Talento", więc dzieci będą się bawić i cieszyć treścią.

Dzieci mogą używać aplikacji do kolorowania i rysowania swoich ulubionych postaci oraz bawić się różnymi motywami, takimi jak farma, plaża i dżungla.

Aplikacja została zaprojektowana w celu pomocy dzieciom w rozwoju ich umiejętności artystycznych i zabawy, dzięki czemu będą się bawić, ucząc się jednocześnie.

Mogą one używać aplikacji do nauki rysowania i kolorowania, a także będą mogły używać różnych narzędzi do dekorowania ilustracji i nadawania im spersonalizowanego dotyku, którego każde dziecko pragnie.

Program jest dostępny w innych językach

Dibujar y Colorear: La Vaca Lo dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 16.1

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Dibujar y Colorear: La Vaca Lo

Czy próbowałeś Dibujar y Colorear: La Vaca Lo? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.